Kontaktlista personal

Här hittar du kontaktuppgifter till vår personal.

Anders Wallberg, rektor SA, TV (även NS-klasser)

anders.wallberg@norrkoping.se

073-020 22 12

Anna Lundell Klein, rektor BF

anna.klein@norrkoping.se

073-020 15 16

Camilla Rejsmar, rektor FIMA

camilla.rejsmar@norrkoping.se

076-772 29 42

Patrik Lindström, rektor NA

patrik.lindstrom@norrkoping.se

073-020 15 18

Cecilia Paar, café/reception

cecilia.paar@norrkoping.se

076-125 95 32

Heléne Palacio, tf gruppledare
elevhem

helene.palacio@norrkoping.se

073-020 15 29

Jenny Setzman, café, reception, elevcoach

jenny.setzman@norrkoping.se

076-760 30 62

Joachim Bergengård, vaktmästare

joachim.bergengard@norrkoping.se

073-020 27 41

Johan Lifvergren, skolbibliotekarie

johan.lifvergren@norrkoping.se

073-853 16 70

Magnus Lindberg, datatekniker

magnus.lindberg@norrkoping.se

073-020 03 64

Nina Runqvist, skoladministratör

nina.runqvist@norrkoping.se

073-853 16 99

Suzanne Carlsson, skoladministratör

suzanne.karlsson@norrkoping.se

073-853 16 98

Ann-Christin Krigholm, specialpedagog FIMA, NA

ann-christin.krigholm@norrkoping.se

072-597 40 29

Anna Edman, kurator FIMA, NA och TV

anna.edman@norrkoping.se

073-020 28 28

Berit Eriksson, SYV BF, FIMA

berit.eriksson@norrkoping.se

072-244 08 13

Catarina De Flon, SYV SA, NA, TV

catarina.deflon@norrkoping.se

073-020 24 17

Veronica Lund, skolsköterska BF, SA

veronica.lund@norrkoping.se
072-539 61 72

Maria Nyström, specialpedagog BF, FIMA

maria.nystrom@norrkoping.se

072-724 38 16

Mattias Johnson, kurator BF, FIMA och SA

mattias.johnson@norrkoping.se

073-020 11 99

Nina Brage, skolsköterska FIMA, NA, TV

nina.brage@norrkoping.se

073-020 24 61

Nina Pasanen Pykälistö, specialpedagog SA, TV

nina.pykalisto@norrkoping.se

073-853 16 85

Agneta Elgstrand, FIMA

agneta.elgstrand@norrkoping.se

076-760 30 63

Ancie Nordström, NA

ancie.nordstrom@norrkoping.se

073-853 16 58

Anna-Karin Andersson, SA

anna-karin.andersson2@norrkoping.se

073-853 16 92

Ann-Sofie Gustafsson, SA

annsofie.gustafsson2@norrkoping.se

073-853 16 61

Berit Olsson-Lycke, SA

berit.lycke@norrkoping.se

073-853 16 69

Boel Palmgren, NA

boel.palmgren@norrkoping.se

073-853 16 84

Carola Olsson, SA

carola.olsson@norrkoping.se

072-597 40 20

Caroline Faleström, NA

caroline.falestrom@norrkoping.se

073-853 16 93

Cecilia Arvidsson, TV

cecilia.arvidsson@norrkoping.se

073-853 16 50

Claes Pålsson, SA

claes.palsson@norrkoping.se

072-724 89 24

Daniel Ekdahl, vikarie, FIMA

daniel.ekdahl@norrkoping.se

073-853 16 40

Daniel Grönbäck, NA

daniel.gronback@norrkoping.se

073-853 16 47

Danuta Golwiej Ortega , NA

danuta.golwiejortega@norrkoping.se

073-853 16 73

Diane Nsengiyumva, BF

diane.nsengiyumva@norrkoping.se

073-853 16 77

Elodie Denig, SA

elodie.denig@norrkoping.se

073-853 16 75

Elisabet Malm, BF

elisabet.malm@norrkoping.se

073-853 16 76

Elmina Saksi, BF

elmina.saksi@norrkoping.se

072-323 80 03

Esther Oyagüez Reyes, SA

esther.oyaguez@norrkoping.se

070-387 50 40

Eva Nåvall, FIMA

eva.navall@norrkoping.se

072-527 94 48

Evelina Rytter, NA

evelina.rytter@norrkoping.se

073-853 16 88

Fredrik Högstedt, SA

fredrik.hogstedt@norrkoping.se

073-853 16 67

Gabriella Jarl, NA

gabriella.jarl@norrkoping.se

073-853 16 68

Helena Berger, vikarie, NA

helena.berger@norrkoping.se

073-853 16 39

Helena Lindgren, NA

helena.lindgren@norrkoping.se

076-760 30 58

Jennica Petré, SA

jennica.petre@norrkoping.se

073-853 16 78

Jessica Eriksson, NA

jessica.eriksson@norrkoping.se

072-254 37 50

Johanna Bertell, SA

johanna.bertell@norrkoping.se

073-822 11 53

Josefine Selberg, TV

josefine.selberg@norrkoping.se

073-853 16 89

Karl Wilzén, BF

karl.wilzen@norrkoping.se

073-853 16 62

Kajsa Lidfors, TV

kajsa.lidfors@norrkoping.se

073-530 73 31

Karin Byfalk, SA

karin.byfalk@norrkoping.se

073-853 16 54

Karin Göthe, NA

karin.gothe@norrkoping.se

073-853 16 94

Karin Zetterstedt, vikarie, SA

karin.zetterstedt@norrkoping.se

073-853 16 79

Karolina Eriksson, TV

karolina.eriksson@norrkoping.se

073-853 16 57

Krister Hultberg, NA

krister.hultberg@norrkoping.se

073-853 16 82

Kristian Sörensen, BF

kristian.sorensen@norrkoping.se

070- 415 73 58

Kristina Nygren, TV

kristina.nygren@norrkoping.se

073-038 41 98

Lars Strömberg, NA

larserik.stromberg@norrkoping.se

073-853 16 83

Leena Kotkas Andersson, BF

leena.andersson@norrkoping.se

073-020 24 15

Lena Sjöblom, FIMA

lena.sjoblom@norrkoping.se

073-853 16 72

Lia Jabro, TV

lia.jabro@norrkoping.se

073-853 16 74

Linda Bobeck, TV

linda.bobeck@norrkoping.se

073-853 16 55

Linnea Arrelid, SA

linnea.arrelid@norrkoping.se

073-853 16 97

Linda Råbesjö, SA

linda.rabesjo@norrkoping.se

073-853 16 87

Magnus Könemann, FIMA

magnus.konemann@norrkoping.se

072-574 99 40

Martin Eriksson, NA

martin.eriksson2@norrkoping.se

073-853 16 63

Mats-Åke Welin, TV

mats-ake.welin@norrkoping.se

073-853 16 96

Mattias Mattsson, TV

mattias.mattsson@norrkoping.se

072-597 40 21

Mikael Björklind, SA

mikael.bjorklind@norrkoping.se

073-853 16 52

Patrik Finnberg, BF

patrik.finnberg@norrkoping.se

073-853 16 91

Pernilla Christoffersen, BF

pernilla.christoffersen@norrkoping.se

073 -020 19 30

Peter Alterstav Harrison, NA

peter.harrison@norrkoping.se

076-778 74 42

Peter Boberg, BF

Peter.boberg@norrkoping.se

073-853 16 65

Pia Larsson, FIMA

pia.larsson@norrkoping.se

073-416 46 88

Rita Nilsson, BF

rita.nilsson@norrkoping.se

070–342 74 27

Roger Hjalmarsson, NA

roger.hjalmarsson@norrkoping.se

072-597 40 30

Sara Ardic Broweus, BF

sara.broweus@norrkoping.se

073-853 16 49

Sassi Ravindran, FIMA

sassi.ravindran@norrkoping.se

072-527 94 49

Sofia Holmqvist, BF

sofia.holmqvist@norrkoping.se

072-581 28 66

Sofia Rundalen, TV

sofia.rundalen@norrkoping.se

073-853 16 86

Sofie Schurz, FIMA

sofie.schurz@norrkoping.se

072-254 37 48

Susanne Dalborg, BF

susanne.dalborg@norrkoping.se

073-853 16 53

Toufic Tarabeih, NA

toufic.tarabeih@norrkoping.se

073-853 16 46

Tove Marcus, BF

tove.marcus@norrkoping.se

072-254 37 52

Yvonne Andersson, BF

yvonne.andersson@norrkoping.se

073-853 16 48

Alexander Ek, elevassistent FIMA

charles.ek@norrkoping.se

076-772 84 61

Annika Hedmark, elevassistent NP

annika.hedmark@norrkoping.se

072-254 81 68

Kenneth Schwerger, skolterapeut FIMA

kenneth.schwerger@norrkoping.se

072-537 90 70

Kristoffer Andersson, arbetskonsulent FIMA

kristoffer.andersson@norrkoping.se

072-527 94 47

Nathalie Wissing, fritidsledare FIMA

nathalie.wissing@norrkoping.se

072-527 94 45

Sofia Nimstrand, elevassistent NP

sofia.nimstrand@norrkoping.se

072-254 37 54

Suzanne Linerzén, elevassistent NP

suzanne.linerzen@norrkoping.se

073-020 15 41

Troij Lien, fritidsledare FIMA

troij.lien@norrkoping.se

076-772 84 60

Jalila Abdulahad, elevhemsvärd

jalila.abdulahad@norrkoping.se

073-020 11 75

Helene Palacio, tf gruppledare för elevboendet

helene.palacio@norrkoping.se

073-020 15 29

Beatrice Carlsson, elevhemsvärd

beatrice.carlsson@norrkoping.se

072-597 40 24